O nás

Jsme na trhu poměrně novou firmou, přesto se naše zkušenosti a odborné znalosti, datují až do počátku devadesátých let. Pevné základy, které nám dávají jistotu úspěchu v silné konkurenci, jsme získali sloučením dvou silných partnerů, jejichž již samotná činnost byla vysoce ceněna zákazníky i odborníky v oboru.  Více než třináctiletá působnost společnosti Tesařství Kůrka, zase obohatila společnou činnost o neocenitelné zkušenosti v oblasti bednících systémů a montáží krovů. Spojením obou zavedených firem a hlavně odborníků s léty zkušeností a praktickými znalostmi, jsme se stali jedničkou na trhu v nabídce nízkoenergetických a pasivních domů.

Naším cílem je realizovat nízkoenergetické a pasivní bydlení s důrazem na respekt k životnímu prostředí a zároveň vysokou užitnou hodnotou a moderním designem, což dřevostavby maximálně splňují. Oblíbenost dřevostaveb všude po světě je všeobecně známá a v současné době jejich popularita stoupá i u nás. Realizaci dřevostaveb vidíme jako dobrou investici pro plnohodnotný život bez zbytečně vysokých nákladů na provoz. Dřevostavby realizované naší společností stojí na pevných základech zkušeností, kvalitního materiálu a ekonomických výhod pro naše klienty i další generace.

Součástí našich služeb je rovněž výroba originálního zahradního nábytku na míru nebo zahradní dětská hřiště s důrazem na atraktivitu dětských her a naprostou bezpečnost malých uživatelů. V případě zájmu nahlédněte do naší fotogalerie a nechte se inspirovat krásou dřeva a uměním našich mistrů.

Cílem naší firmy je kvalitně odvedená práce, spolehlivost v jednání s našimi klienty a jistota dodržení předem domluvených termínů. Naše práce je pro nás posláním a podle toho se také ke každé jednotlivé zakázce stavíme. Konečný účel každé stavby tak představuje radost nad dobře odvedenou prací a spokojený život našeho zákazníka.

R+R Dřevos s.r.o. – domy pro spokojený život