Prodej palivového dříví

Vyrábíme štípané palivové a krbové dřevo. V našem sortimentu je jak jehličnaté palivové dříví – smrk, borovice, tak listnaté palivové dříví – dub, buk

Dopravíme palivovo až k vám domů

Levné štípané palivové dřevo do krbu

Dřevo je v současné době, kdy se zvyšují ceny ostatních paliv (uhlí, zemní plyn), nejlevnější způsob vytápění. Palivové krbové dřevo je obnovitelný ekologický zdroj energie, který nezatěžuje životní prostředí.

Vytápění palivovým dřevem je stále oblíbenější. Také vychází nejlevněji oproti ostatním palivům. Palivové dříví od nás můžete použít v krbech i krbových vložkách, případně kotlích na tuhá paliva.

Štípané krbové palivové dřevo

Zvolit si můžete délky 33, 40, 45, 50 a 100 cm. Samozřejmostí je doprava takto naštípaného krbového dřeva na místo určení. Palivové dříví dostanete buď rovnané nebo sypané.

Levné a ekologické topení

Palivové dřevo opět začíná ve stále větší míře nahrazovat plyn či uhlí. A to díky své nižší ceně a dobré dostupnosti. Protože budete mít dříví již nařezané a naštípané, stačí ho jen vyskládat na suché místo. Vám tak odpadá velmi namáhavá práce s pořezáním a naštípáním. Naše palivové dřevo Vám tak přinese pohodu a teplo domova.